Hakkımızda & Hizmetlerimiz

Kuşadası, Söke, Davutlar, Güzelçamlı, Soğucak ve yakın civarda her türlü tadilat, dekorasyon, mutfak ve iç – dış cephe onarım ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

 

Tecrübeli ustalarımızla Kuşadası Sanayi Sitesi’nde mobilya ve mutfak üretiminin yanı sıra, inşaat tadilat ve dekorasyon hizmetleri veriyoruz. Detaylı fiyatlandırma ve planlamalar için bizzat yerinizi ziyaret ediyor ve ücretsiz keşif yapıyoruz. Dış cephe ve iç cephe tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz geniş kapsamlı olup, müşterilerimizin talepleri ve bütçeleri göz önünde bulundurularak en hızlı ve kaliteli şekilde yerine getirilmektedir. Kuşadası’nın ve çevresinin her yerine hizmet vermekteyiz.

Bizimle irtibata geçtiğinizde bizden fiyat ve bilgi alabilir, yerinizi ziyaret etmek ve ücretsiz keşif için randevu talebinde bulunabilirsiniz. İşini severek ve yüksek standartlarda yapan ekibimiz, 7-24 sizin taleplerinizi karşılamaya hazırdır.

İletişim bilgilerimiz >

Kuşadası, Söke, Davutlar, Güzelçamlı, Soğucak ve yakınlarında her türlü aşağıdaki tadilat ve dekorasyon hizmetlerini sunuyoruz:

 

Tadilat
Dekorasyon
İzolasyon
Alçıpan ve Asma Tavan
Taş Yünü Asma Tavan
Çatı Aktarma ve Yenileme
Dışcephe Mantolama
Boya ve Onarım
Dışcephe Siding
Cam ve Kapı Kenarı Söve Süsleme
Masif
Laminant ve Lamine Parke
Kartonpiyer ve Kemer
Elektrik ve Su Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı
Mutfak Dolabı ve Mobilya
Amerikan Panel Kapı
Mobilya
Kalebodur
Fayans
Mermer ve Granit
Çelik Kapı
Cam Balkon
Pimapen
Banyo Dolapları
Duşakabin ve Banyo
Laminant Parke
Anahtar Teslim Dekorasyon Tadilat